0

Pobřeží slonoviny 38% mléčná čokoláda DOMORI

Čokoláda Domori kvalitní mléčná čokoláda pro gastronomii

, , , , ,

15,00 73,00 

Zmazať

Popis

Profesionálne mliečna čokoláda pre gastronómiu radu Single Origin, ktorá je unikátna vďaka pôvodu kakaa. Pôvodného typu kakaovníka (aromatique jemného).

Ihneď pocítite rozdiel chuti, pretože kakao pre túto čokoládu je extrémne, až nezvyčajne jemné, kvalitné, ušľachtilé a vzácne. Každý druh kakaa z radu SINGLE ORIGIN má svoje špecifické arómu podľa pôdy v kraji, z ktorej vyrástol. Nechajte unášať svoje zmysly vôňami a chuťami z Pobrežia Slonoviny. Kakao je produkované v rámci projektu fair trade, ktorý je prevádzkovaný priamo sieťou ChocoFair Cote d’Ivoire a ktorého cieľom je chrániť biodiverzitu plantáží v Afrike, ktoré pestujú viac ako jeden druh odrody kakaa, a rozvíjať kvalitu spracovania a pestovanie kakaového bôbu.

Domori používa tie najvyberanejšie suroviny, ako je pôvodný kakao a trstinový cukor.

Čokoláda Vidama je primárne kakovové chuti s jemnou kyslosti, trpkosťou a nízkou horkosťou. Veľmi vhodná čokoláda na varenie a do gastronomického prevádzky napríklad na výrobu kvalitných čokoládových bonbónov, zmrzliny, glazúry, pien a krémov či poliev ….

Zloženie čokolády: trstinový cukor (37,5%), kakaový bôb (min. 12% (50%), kakaové maslo (min. 26%), sušené mlieko (24%), emulgátor sójový lecitín (min. 0,5% ). Bez akýchkoľvek ďalších prímesí.

Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy.

Popis: Jedinečná rad čokolád Single Origin (obsah kakaa min 38%), ktorá je unikátna vďaka pôvodu kakaa, z ktorého je vyrobená. Svet čokolády sa vrátil k pôvodným druhom kakaa pre ich nezameniteľné vlastnosti.

Týmto procesom sa ustáli štruktúra kakaového masla v čokoláde.

Zloženie: trstinový cukor (min. 37,5%), kakao (min. 12%), kakaové maslo (min. 26%),
sušené mlieko (min. 24%), emulgátor sójový lecitín (min. 0,5%)

Priebeh výroby čokolády:

očistenie bôbov, praženie, mletie, zjemňovanie, zmiešanie, homogenizovanie, konšovanie, popúšťanie, tvarovanie (kôstky) a balenie

Fyziologické vlastnosti:

Farba: charakteristická tmavej čokolády
Chuť a vôňa: charakteristická tmavej čokolády bez známky kyslosti, trpkosti s nízkou horkosťou
Konzistencia: pevná

Tuky% 39

Nutričné ​​hodnoty v 100g čokolády:

Kcal / KJ 580 / 2415,5

Bielkoviny g 8
Uhľohydráty g 48,8
Tuky g 39
Vlákniny g 1,5
Popoly g 1
Soli Mg 115,5

Zdieľaj

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pobřeží slonoviny 38% mléčná čokoláda DOMORI”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.