0

VIDAMA Pobřeží slonoviny 66%

Čokoláda horká 66% Domori VIDAMA (kôstky) 1 a 5 kg / sáčok alu

, , , , ,

18,00 71,00 

Zmazať

Popis

VIDAMA 66% vrelo odporúčame na spracovanie do čokoládových pien, krémov ganache a čokoládových tort a cukroviniek. Vysoká elasticita a dobrá štruktúra čokolády, príjemná ovocná chuť červených plodov.

Profesionálne čokoláda na varenie radu Single Origin, ktorá je unikátna vďaka pôvodu kakaa. Pôvodného typu kakaovníka (aromatique jemného). Čokoláda sa vďaka spoločnosti Domori vrátila k pôvodným druhom kakaa pre ich nezameniteľné vlastnosti.

Ihneď pocítite rozdiel chuti, pretože kakao pre túto čokoládu je extrémne, až nezvyčajne jemné, kvalitné, ušľachtilé a vzácne. Každý druh kakaa z radu SINGLE ORIGIN má svoje špecifické arómu podľa pôdy v kraji, z ktorej vyrástol. Nechajte unášať svoje zmysly vôňami a chuťami z Pobrežia Slonoviny. Kakao je produkované v rámci projektu fair trade , ktorý je prevádzkovaný priamo sieťou ChocoFair Cote d’Ivoire a ktorého cieľom je chrániť biodiverzitu plantáží v Afrike, ktoré pestujú viac ako jeden druh odrody kakaa, a rozvíjať kvalitu spracovania a pestovanie kakaového bôbu.

Horká čokoláda největší kvality

Domori používa tie najvyberanejšie suroviny, ako je pôvodný kakao a trstinový cukor.

Čokoláda Vidama je primárne kakovové chuti s jemnou kyslosti, trpkosťou a nízkou horkosťou. Veľmi vhodná v gastronomickom prevádzke napríklad na výrobu kvalitných čokoládových bonbónov, zmrzliny, glazúry, pien a krémov či poliev ….

Zloženie čokolády: kakaový bôb (min. 53%), trstinový cukor (min. 33,5%), kakaové maslo (min. 13%), emulgátor sójový lecitín (min. 0,5%) . Bez akýchkoľvek ďalších prímesí.

Výrobok neobsahuje geneticky modifikované organizmy.

Zdieľaj

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VIDAMA Pobřeží slonoviny 66%”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.