0

VIDAMA Pobřeží slonoviny 60%

Horká čokoláda Domori VIDAMA Pobrežia Slonoviny 60% (pecky) 1 kg / sáčok alu

, , , , , , , ,

15,60 69,00 

Zmazať

Popis

Čokoláda Single Origin

Povodne kakaa k výrobe tajte čokolády VIDAMA je z provincie Oulaidon na Slonovinovom pobreží. Má svůj názov od neďalekých dediny, maličkého sveta dvoch tisíc obyvateľov zasadených Medzi Regióny Lagunas, blízko Tiassalé a provincií Divo. Požadujte Stredná SIEŤ ďalšie dedinských, niektore až 20 km ďaleko. Označujte sa ako tlkot srdca a sociálnej epicentrum oblasti. Kakao je produkčných v rámci projektu fair trade , ktory je prevádzkovaný v rámci siete ChocoFair Cote d’Ivoire a zameriava sa na ochranu biologickej rozmanitosti rastlín v Afrike, ktore pestujte viac Ako jeden druh odrody kakaa, a vývoj kvality spracovaním a pestovania kakaového bôbu.

Organoleptické vlastnosti: Kakao je fermentovaný pomocou skladaných potných boxov počas 6 dní na banánových listoch a trvá 7 až 10 dní. Výsledkom je vysoké vonné kakao, ktore vám Vďaka výmene peľu umožňuje voľný rastúce rastlinné pomaranča, manga, kávu a kardamónu.

Aromatické vlastnosti čokolády: Primárne tóny kakaa, dreva a korenia. Nízka horkosť, kyslosť a trpkosť.

zložením čokolády: kakaový bôb (min. 44%), trstinový cukor (38,2%), kakaové maslo (min. 17,3%), emulgátor sójový lecitín (min. 0,5%) . Bez akýchkoľvek ďalších priamych.
Výrobok obsahuje geneticky modifikované organizmy.

Zdieľaj

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VIDAMA Pobřeží slonoviny 60%”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.